צרו קשר 050-228-2912
News

באיזה אופן לבצע הדברת חולדות?

כיצד מבצעים הדברת חולדות

ישנם סוגי מזיקים רבים העלולים לפלוש לבית, אולם רק מעט מהם נחשבים להרסניים. החולדות נמצאות בקטגוריה האחרונה שכן הן מסבות נזק רב לרכוש הבית בגלל היותן מכרסמות, ובנוסף לכן הן גם נשאיות של מחלות מסוכנות. לאור נתונים אלו ביצוע הדברת חולדות, הופך להיות הכרחי ועליו להתבצע במהירות האפשרית.

כמו בכל שיטת הדברה ישנן מספר גישות: הדברה כימית, הדברה ירוקה ועוד. בנושא הדברת חולדות ההמלצה היא להימנע מהרעלה של החולדות, כיוון שהיא טומנת בחובה חסרונות משמעותיים. לדוגמא: הרעל של החולדות מסוכן גם ליונקים אחרים כמו: בעלי חיים ובני אדם. מקרים קשים של הרעלה הובילו לנכות ואף למוות.

מלבד זאת, הדברת חולדות המביאה להרעלתן אינה יעילה ברוב המקרים, כיוון שהחולדה הינה חיה חכמה בעלת חושים חדים, ולאחר שתראה כי חברתה מתה כתוצאה מפיתיון היא תדע לשמור מרחק ממנו, כך שהוא לא יהיה יעיל עוד. מלבד זאת, הפיתיון אינו ממית את החולדה מידית, מה שמביא לכך שהחולדה עלולה למות במקומות שונים בבית, דבר שמסב ריח רע.

הדברה חולדות כימית, באמצעות רעלים נפוצה כיום יותר בביובים, וניתן לראות כי יותר ויותר מדבירים בוחרים לטפל בחולדות המצויות בבית ללא רעל, בשיטות הדברה ירוקה. המשותף לשיטות אלה הוא שהן ללא כימיקליים, והן לא מהוות סכנה לבעלי חיים או בני אדם.

דוגמאות לשיטות של הדברת חולדות באמצעות הדברה ירוקה: הדברה אלקטרונית שהינה שיטה מתקדמת להדברת מזיקים. בהדברה אלקטרונית משתמשים במכשירים מיוחדים המפיקים רעשים שאדם אינו מסוגל לשמוע, אך החולדות דווקא כן. רעשים אלו מפריעים לה בצורה משמעותית עד כדי עזיבת הבית וחיפוש אחר מקום מקלט אחר.

Tagged:
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp