צרו קשר 050-228-2912
News

הדברת חולדות מקצועית

הדברת חולדות – עסק למקצוענים בלבד!

 

אחד מהדברים הפחות נעימים הם פגישה פנים מול פנים עם חולדה גדולה וחצופה שהחליטה לעבור לגור בביתכם ולעיתים עם כל בני משפחתה. למרות, שכאשר יש חולדות בבית, יש סימנים לנוכחות שלהם בביתכם ולכן, לא מחייב שתפגשו איתם לפני שתלכדו אותם. הסמנים להימצאותם הם בדרך כלל גללים, רעשים הנשמעים מפעם לפעם, כרסום כבלי חשמל, ארונות ומקומות שונים בבית ועוד. יש להיפטר ממכרסמים וחולדות מיד עם הגילוי וזאת על ידי הדברת חולדות שמבוצעות על ידי חברת הדברה מקצועית.

נזקי החולדות בבית

החולדות גורמות לנזקים רבים בבית, הן נזקי רכוש והן מבחינת מחלות. כרסום בכבלי חשמל מה שעלול לגרום לניתוק החשמל ובמקרה היותר גרוע לקצר חשמלי ואף לשריפה. החולדות נושאות מחלות ונגיפים שעלולים לסכן בני אדם בניהם הדבר, טיפוס מוריני, חיידק הסלמונלה, לפטוספירוזיס (עכברת), הנטאוירוס ועוד… אז אם לרגע נכמרו רחמיכם על החולדות האומללות שרק מחפשות מחסה בביתכם – דאגו ראשית לבני משפחתכם והזמינו הדברת חולדות לאלתר וללא דיחוי.

הדברת חולדות – כל הדרכים

קיימות מספר סוגי הדברת חולדות אותן מבצעות חברות הדברה מקצועיות בניהם:

  • פיזור של רעל ומלכודות באזורים שונים על ידי מדביר מקצועי  בבית בהם נמצאות החולדות.
  • הדברת חולדות אלקטרונית, למי שמבקשים להימנע מפיזור חומר רעיל בביתו, או בעד סביבה ירוקה.
  • הטמנת מלכודות בחלקי הבית ללא רעל, עבור מי שנמנע משימוש בחומרי רעל ומעוניין לשמור על איכות הסביבה.

כל שיטות הדברת חולדות יעילות ואפקטיביות לסילוקן ממקום מגוריכם, מה שבאמת חשוב הוא לשכור שירותיה של חברת הדברה אמינה ומקצועית העושה שימוש בחומרים שמותרים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. כמו כן, כיום נהוג לבצע הדברה ירוקה עם חומרים ידידותיים לסביבה שאינם מסכנים בני אדם.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp