צרו קשר 050-228-2912
News

הדברת מזיקים לקראת הקיץ

הדברת מזיקים אחת ולתמיד

 

חודשי הקיץ החמים מביאים איתם מזיקים לא רצויים בניהם מקקים, נמלים, פרעושים, עכברים, חולדות ועוד יצורים מוכרים יותר ומוכרים פחות. מה שבטוח, אף אחד לא שש לארח אותם בביתו ולכן, רצוי מאוד להיערך לעונה החמה על ידי הדברת מזיקים. גם אם זכיתם לביקור המזיקים תוכלו לסלקם בהליך מהיר ופשוט, מבלי לשהות ימים ארוכים מחוץ לביתכם ומבלי להיאלץ לנשום ריח חריף של ריסוס.

הדברת מזיקים מקצועית או חובבנית?

כאשר יש צורך לבצע הדברת מזיקים, יהיו תמיד תהיות אולי כדאי לנסות את שיטת 'עשה זאת בעצמך' ולרכוש תרסיס נגד מזיקים בסופר. ובכן, התרסיסים הנמכרים בסופר הם למעשה משולים לנטילת אקמול כשיש כאב ראש, שכן הם מהווים פתרון רגעי ונקודתי בלבד. אם אתם מעוניינים בפתרון יעיל לטווח ארוך – תצטרכו להזמין הדברת מזיקים מקצועית על ידי חברת הדברה. בעבר נחשב הריסוס להליך מסורבל שהצריך את בעלי הבית למצוא מקום ללון בו מספר ימים עד שייספג החומר הרעיל. כיום, כבר לא צריך לדאוג לעניין זה, מאחר וההדברה המוצעת כיום מצריכה שהייה של שעתיים שלושה בלבד מחוץ לבית.

האם המזיקים כל כך מזיקים?

גם אם אינכם מבוהלים ממקקים, נמלים, עכברים, חולדות או כל מזיק באשר הוא – אין זה אומר שתוכלו לחיות עימם בשלום. מזיקים מגיעים ממקומות כמו ביוב, פחי אשפה, מקומות מזוהמים וכדומה ולכן, הם נושאים עימם מחלות ונגיפים המסוכנים מאוד לבני אדם. המזיקים- נקראים כך בשל היותם מזיקים ולכן, הדברת מזיקים היא הכרחית ברגע שאתם מגלים את המזיקים בביתכם או במשרדכם.

סוגי ההדברות

הדברת מזיקים נחלקת למספר סוגים, תלוי לאיזה סוג מזיקים מכוונים. הכוונה היא שהדברה נגד מקקים תהיה שונה מהדברת חולדות, או לחילופין הדברת נמלים תבוצע באופן שונה מהדברה של עכברים וכו'. כמו כן, יש להבדיל בין הדברה רגילה להדברה שהיא ידידותית לסביבה, אורגנית שאינה מבוססת על חומרים רעילים שמזיקים לבני אדם ולסביבה. חברת בי לג'וק ולעכבר – דוגלת בסביבה נעימה וירוקה ולכן, מבצעת הדברת מזיקים אורגנית ומשתמשת בחומרים שאינם מזיקים ושאינם מותירים ריח חזק.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp