צרו קשר 050-228-2912
News

הדברת נמלים בג'ל

אתם כבר לא יודעים מה לעשות נגד הנמלים במטבח ובבית? כבר ניסיתם הכל? מרססים כל יומיים והן חוזרות? אתם לא לבד. כולם סובלים מאותה הצרה. נמלים בבית זה בין המקרים המעצבנים ביותר בבית וכל כך קשה להפטר מהם. הנמלים פולשות לכל מקום במטבח ובבית שלכם, הן עושות את זה בשקט, לא משמיעות רעש ומפתיעות בנוכחותן. כיום ניתן למצוא פתרונות מתקדמים ובטוחים – הדברת נמלים בג'ל.

הדברת נמלים בג'ל? מה זה?

הדברת נמלים בג'ל זו הדברה הנחשבת לאחת ההדברות היעילות ביותר והאפקטיביות ביותר כיום. הדברת נמלים בג'ל זו הדברה ידידותית לסביבה והיא ממשפחת ההדברה הירוקה. הצורך בחומרי הדברה שאינם מזיקים לסביבה הביא פיתוח חומר הדברה ידידותי ומופחת רעל. זאת כדי לשמור על דיירי הבית וחיות המחמד בבית. הדברת נמלים בג'ל היא הדרך הבטוחה ללא נזקים בריאותיים.

יתרונות וחסרונות בהדברת נמלים בג'ל:

יתרונות: כמו בכל פעולה בחיים יש יתרונות ויש חסרונות, שיטת הדברת נמלים בג'ל, יש לה יתרונות רבים, כמו חוסר ריח, אין צורך לעזוב את הבית לזמן מסוים, אין חובה לאוורר את הבית לאחר ההדברה שכן היא אינה רעילה ולא צריך להוציא כלים מארונות המטבח.

חסרונות: פה יש רק חיסרון אחד, הדברת נמלים בג'ל הוא יקר יותר מהדברה בשיטה אחרת, חומר ההדברה-הג'ל, הוא יקר יותר ולכן מחיר ההדברה המתבקש הוא יקר יותר. אבל הכל יחסי, אם תעשו חשבון כלכלי, בסופו של דבר ההשקעה משתלמת כי התוצאה היא שקט נפשי ושמירה על בריאות המשפחה, אפשר להגיד שהחיסרון הוא ביתרון.

אז מי זאת הנמלה?

הידעתם כי ישנם יותר ממאה ושמונים סוגי נמלים? הנמלה המוכרת והנפוצה בישראל היא "הנמלה הבנאית", זו נמלה שכולם מכירים, היא חופרת באדמה. תלולית עפר מעל האדמה מראה כי שם יש קן ושם היא גרה, צבעה שחור והיא אוכלת גם מן החי וגם מן הצומח. היא חיה בקן מתחת לאדמה עם נמלים נוספות. בניגוד לסוגי נמלים אחרות לנמלה הבנאית יש בקן יותר ממלכה אחת. אם פגשתם נמלה עם כנפיים וזה נראה לכם קצת מוזר, אז זאת המלכה. הנמלה הבנאית ניזונה ממגוון גדול של מזון, החל מצוף של פרחים ועד פגרים של חיות אחרות. הנמלה הבנאית פועלת בעיקר בתקופת האביב והקיץ. עונות אלה הן העונות בהן הנמלה יוצאת מהקן כדי לאגור מזון. לכן, תמיד תקופת  הקיץ היא התקופה בה יש דרישה גבוהה להדברת נמלים בג'ל בבית.

אז איך זה עובד- הדברת נמלים בג'ל?

הדברת נמלים בג'ל זו שיטת מפותחת ומתקדמת, חומר הג'ל מורכב חלקו ממזון (פחמימות) המושך את הנמלים אליו וחלקו מחומר רעיל ופעיל, היחס בין החומרים הוא: 95% חומר מזון ו – 5% חומר רעיל ופעיל. החומר הרעיל והפעיל בג'ל הוא "חומצה בורית", זהו חומר מינראלי שפוגע בחרקים באופן יעיל אבל, אינו מזיק לבני אדם או לבעלי חיים. ויתרון נוסף וחשוב הוא אינו מזיק לסביבה.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp