צרו קשר 050-228-2912
News

הדברת פרעושים – לעבור את הקיץ בשלום

אחת ההנאות של ימות הקיץ החמים היא לשבת בחצר הבית או במרפסת, עם אבטיח ומלון לאחר ששוקעת השמש וליהנות מהבריזה ומתחושת החופש. עד שלפתע פתאום, ללא כל הזמנה מוקדמת מגיעה להקת פרעושים שמצליחה להבריח את בני המשפחה מהחצר. מה עושים? הפתרון היחידי והיעיל ביותר הוא הדברת פרעושים שתרחיק אותם מביתכם אחת ולתמיד.

חברת ביי לג'וק ולעכבר מבצעת הדברה ירוקה וידידותית לסביבה ומזמינה אתכם ליהנות מהדברה איכותית שתרחיק את המזיקים מביתכם.

 היכרות עם הפרעושים ונזקיהם

 פרעושים הינם סוג של מזיקים מעופפים הנחלקים ל-40 זנים שונים רק בישראל. הם ניזונים מחומרים אורגניים בילדותם ובבגרותם הם טפילים מוצצי דם. הפרעושים מהווים מטרד וזאת לאור עקיצתם שגורמת לתגובה אלרגית ולעיתים מעבירי מחלות כמו דבר, טיפוס הבהרות ותולעי סרט. על כן, ברגע שמגלים פרעושים בבית יש להזמין ללא דיחוי שירות הדברת פרעושים, מחברת הדברה אמינה ומקצועית.

הכנות לקראת הדברת פרעושים

 טרם הדברת פרעושים יש לבצע הכנה מקדימה שכוללת שאיבת אבק מהמיטות, מזרנים, שטיחים, ספות, כסאות וכל מקום בו נוהגים לשהות חיות מחמד בביתכם. יש לרחוץ היטב את חיית המחמד שלכם ומרוח עליה אמפולות מיוחדות נגד פרעושים. כמובן, שאת שקית השאיבה איתה השתמשתם לצורך שאיבת הרהיטים בביתכם – יש לזרוק לאלתר. רק לאחר שהבית וחיות המחמד שלכם נקיים מפרעושים תתבצע הדברת פרעושים ותגאלו מהמטרד הטורדני.

כיצד לבחור בחברת הדברה?

 חברות רבות מפתות במחירים מצוינים ואנשי מכירות נחמדים, אז כיצד ניתן לבחור את החברה הטובה והאמינה ביותר? הדברת פרעושים מצריכה צוות מיומן ומקצועי שמכיר את הנהלים והעבודה במהלך שנים. כמו כן, רצוי לבחור בחברה שיש לה אפשרות לבצע הדברת פרעושים ירוקה, תוך שימוש עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. דבר חשוב נוסף שיש לבדוק, הוא כמובן רישיון משרד הבריאות בו מחזיקה החברה.

כמה זמן מחזיקה ההדברה?

 הדברת פרעושים יכולה להחזיק מספר שנים ולכן היא מומלצת מאוד ונחשבת לפתרון מצוין לסובלים ממכת פרעושים בביתם. כאמור, נדרשת הכנה קודם לכן, אולם אחר כך תיהנו מבית נקי מפרעושים למספר שנים. לא מומלץ השימוש בתרסיסים זמניים אשר רעילים ומסוכנים ותמיד עדיפה הדברה ירוקה.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp