צרו קשר 050-228-2912
News

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים – לאוויר נקי יותר ממעופפים

יש לכם חיות מחמד בבית? פרעושים נדבקים אליהם? זה הפך להיות מטרד של הבית כולו? לא נותרה לכם ברירה אלא, להזמין שירות הדברת פרעושים ולסלק את המטרד אחת ולתמיד. כשיש פרעושים בבית, האוויר לא נקי ומלא במעופפים מציקים. הדבר מציק מאוד בזמן האוכל, מטריד את חיות המחמד וגורם לנו לעיסוק מתמיד בסילוקם מעיננו. הם נמצאים בכל מקום והתחושה פשוט נוראית, חבל לסבול יום אחר יום – מהרו ופעלו ותרגישו שיפור באיכות החיים שלכם. איך מכינים את הבית לקראת ההדברה? מהם חומרי ההדברה המומלצים? ואיך משמרים את התוצאות? הכול בכתבה שלפניכם.

הדברת פרעושים – ההכנות הדרושות

הדברת פרעושים מצריכה הכנות בטרם ביצוע ההדברה עצמה וזה כולל שאיבת האבק והלכלוך מן הספות, הכסאות, הכורסות, המיטות, המזרנים וכל מקום בו היתה חיית המחמד שלכם, לאחר מכן יש לזרוק את שקית השאיבה. בו זמנית יש למרוח על חיית המחמד אימפולה נגד פרעושים וכמובן לקלח את חיית המחמד. במידה ואתם מזהים את מקור דגירתם של הפרעושים בחצר – גירפו את האדמה באופן יסודי. ורק לאחר כל אלו – תבוצע הדברת פרעושים מקצועית שתסלק אחת ולתמיד את המטרד מביתכם.

חומרי ההדברה המומלצים

בעבר הלא רחוק נהגו להשתמש בחומרי הדברה רעילים לצורך הדברת פרעושים, אולם כיום, ישנה מודעות הולכת וגדלה לחומרים ידידותיים לסביבה ושאינם רעילים או מזיקים לבני אדם. מומלצת הדברה ירוקה שנעשית תוך שימוש עם חומרי הדברה ידידותיים שכמובן, מורשים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

חברת הדברה מקצועית בלבד

חשוב שתמצאו לכם חברת הדברת פרעושים מקצועית לצורך ההדברה, שמבצעת הדברות ירוקות ומשתמשת בחומרים שאינם רעילים. ביי לג'וק ולעכבר הינה חברת הדברה מקצועית ומנוסה בכל סוגי ההדברות, משתמשת בחומרי הדברה ירוקה המורשים על ידי משרד הבריאות.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp