צרו קשר 050-228-2912
News

הכל על הדברת חולדות

 

 

כל מה שרציתם לדעת על הדברת חולדות

אף משפחה לא היתה רוצה משפחה או מספר משפחות שיחלקו עימה מגורים משותפים ובייחוד כשמדובר על משפחה של חולדות. החולדות ידועות בנזקים הרבים שהן גורמות למקומות בהם הן נמצאות וזאת מאחר והן אוכלות במהירות רבה ומפלסות דרכן אל יעדן דרך כרסום קירות, חיווט חשמל, דלתות, ארונות וכו'. בנוסף, הן נושאות מחלות שעלולות לסכן בני אדם ולכן, מומלץ לגלות עירנות ולסלקם מייד כשמגלים את נוכחותם, הדרך היחידה להיפטר מהן היא הדברת חולדות.

 

איך מגלים שיש חולדות בבית?

את נוכחותם של חולדות ניתן לגלות גם מבלי להיפגש איתם פנים מול פנים. אם אתם נתקלים בגללים קטנים בביתכם, או שאתם מוצאים ארונות או חוטי חשמל שנגסו בהם – כנראה שיש לכם חולדות או מכרסם מסוג כל שהוא. מיד עם גילוי זה הזמינו הדברת חולדות ללא דיחוי, שכן, מעבר לפגיעה ברכוש החולדות מעבירות מחלות קשות שעלולות לסכן את בני הבית.

מהי הדברת חולדות ברעל?

הדברת חולדות מבצעים על ידי רעל חולדות, מאחר וזוהי ההדברה היעילה ביותר עבור חולדות. הדברת חולדות מבוצעת על ידי מלכודת אותה מניחים ליד מקום שעשוי למשוך אליו את החולדה כמו בירה למשל, החביבה במיוחד על חולדות. מאותו רגע בו אוכלת החולדה את הרעל, היא נכנסת לתהליך גסיסה שעלול להימשך עד 3-4 ימים, אולם המתה על ידי רעל זה אינו גורם לסבלה של החולדה.

הדברה אלקטרונית של החולדות – למה כדאי?

הדברת חולדות אלקטרונית נחשבת לידידותית לסביבה מאחר ואין בה שימוש בחומרים כימיים. הדברת חולדות על ידי מכשור אלקטרונית נעשית תוך שימוש במכשירים אולטרא- סונים וגלים מגנטים להם יש יתרונות רבים על פני הדברה בחומרים רעילים. כאשר מפזרים רעל, קשה למצוא את מקום מותה של החולדה לעומת ההדברה עם מכשור אלקטרוני שניתן לדעת היכן נמצא הפגר.

טיפול מונע בחולדות

אם אתם יודעים שהמקום בו אתם גרים מושך אליו מכרסמים וחולדות, תוכלו למנוע את הופעתם בביתכם מבעוד מועד ולהימנע מביצוע הדברת חולדות. חשוב להקפיד על הגימור במקומות שונים בבית לרבות סדקים בקירות, סתימת מרווחים מאחורי ארונות וכיו"ב. בנוסף, יש להצניע מזון ולהחביאו במקומות סגורים ולדאוג שלא תהיה דליפה של מים.

Tagged:
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp