צרו קשר 050-228-2912
News

הכל על הדברת נמלים

הנמלים הינם חרקים המצויים בזנים רבים שונים, כאשר התכונה המשותפת לכולם הינה הפולשנות שלהם. הם מגיעים לכל חור אפשרי, אם זה לארונות המטבח, לסדקים הנמצאים בריקות, לשקעים שבחשמל ועוד, ונחשבים לאחד המזיקים הקשים ביותר להדברה. הנמלים מהווים מטרד לסביבה, ומסבים נזק למזון אליו הם מגיעים. בשלב הראשוני של הדברת נמלים, יש לנקוט בפעולות ניקיון, עיטוף ושמירה של המזון, כמו גם חסימת הגישה אליו.

איך להתכונן להדברת נמלים?

לפני שמדביר הנמלים מגיע הביתה, יש לאתר את כל המקומות הנגועים בנמלים אחד לאחד. למשל: קיימים נמלים במטבח, על הקירות, בגינה ועוד. כאשר יבוא המדביר, יערוך גם הוא סקירה יחד עם הלקוח בכדי לחפש את המקומות שאותם יש לאטום לאחר ההדברה. כאשר מטפלים גם באיטום המקומות הנגועים, הדבר מבטיח כי ההדברה תישמר ותהיה יעילה לטווח זמן ארוך.

הדברת נמלים

הדברת הנמלים מתבצעת לרוב באמצעות ריסוס יסודי. ישנן חברות העושות שימוש בחומרי הדברה ללא ריח המאפשרים לשוב לבית כעבור שעתיים בלבד. בכדי להשיג תוצאות אפקטיביות ישתמש המדביר גם בג'ל באופן נקודתי באזורים במטבח ובמקומות בלתי נגישים. הג'ל הינו למעשה פיתיון שהנמלים לוקחות ישירות לקן, ובכך מביאות להשמדת הקן כולו. בצורה כזו, גם אם קן הנמלים לא נמצא, הוא יחוסל בסופו של דבר.

הדברת נמלים בגינה

במידה והנמלים מתגלות בחצר או באדניות שבגינה, חובה לבצע גם שם הדברת נמלים. הסיבה לכך היא, ששם נמצא מקום המסתור העיקרי שלהן, שבו הן בונות את הקן. באמצעות חומר גרגירי ניתן להתגבר על בעיה זו בקלות, כיוון שהנמלה לוקחת אותו ישירות לקן. לחומרים המכילים פיתיון, מספר מעלות, בניהן: שימוש במינימום חומרי הדברה יעילים, והגעה למקסימום תוצאות- מיגור תופעת הנמלים. חומרים אלה ניתנים לרכישה גם עבור הציבור הרחב, ויועילו במידה ותופעת הנמלים אינה גדולה. קיימים כיום שני מוצרים עיקריים הניתנים לרכישה ועשויים להקל על התופעה: טופג'ל- ג'ל המכיל פיתיון המחסל את הקו כולו, מאחר ורובנו איננו יודעים היכן מסתתר הקו של הנמלים, בעזרת טופג'ל הנמלים יעשו בשבילנו את העבודה, ובזלת- חומר גרגירי הדומה לפרורי לחם, ובתוכו פיתון למשיכת נמלים. באמצעות חומרים אלה, המלכה שניזונה מהם מתה, וכעבור שבוע מחוסל הקן כולו.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp