צרו קשר 050-228-2912
News

המדריך המלא

מהי?

הדברה ירוקה בדומה לכל סוג הדברה אחרת, הינה פועלת לחיסולם של מזיקים, כגון: תיקנים, חולדות, נמלים ועוד. אולם, בשונה מההדברה הקונבנציונלית, בה קיימים חומרים רעילים המסבים נזק לסביבה מלבד למזיקים עצמם, הרי שהדברה ירוקה מכילה כמות רעלים נמוכה לסביבה. בצורה כזו, ניתן להבטיח כי בני האדם או חיות המחמד הנמצאים בקרבת מקום לא ייפגעו. ההדברה הירוקה מבוססת בעיקר על חומרים טבעיים ודלי כימיקליים על בסיס צמחי, כגון קבוצת הפרטואידים.

מהם יתרונותיה של הדברה ירוקה?

מכיוון שהדברה ירוקה אינה פוגעת בבריאות הסובבים, הרי שאין צורך בפינוי הבית כמו בהדברה כימית המחייבת התפנות בגלל כמות הרעלים שבה. כמו כן, בשונה מהדברה כימית, המלווה בריחות חריפים בגלל ריכוז הרעלים שבה, הרי שהדברה ירוקה אינה מלווה בריח רע. בגלל היותה מבוססת בעיקר על חומרים טבעיים והינה בעלת רמת הרעילות נמוכה, הרעלים שבהדברה ירוקה הינם בעלי יכולת התפרקות גבוהה, מה שמונע הצטברות של רעלים באדמה ובמי התהום.

מהם העזרים בהדברה ירוקה?

הדברה ירוקה עושה שימוש במגוון עזרים, כגון מלכודות פירומון המבוססות על פירומונים סינטטים המושכים את החרקים אליהם, מלכודות כלובים, מלכודות דבק, מלכודות קפיץ, ניילון ועוד. לשימוש בעזרים אלו מספר מעלות. בניהן ניתן למנות את עלותם הזולה, היותם ניתנים לשימוש חוזר, עמידים לטווח ארוך ואינם פוגעים בסביבה. ההדברה האלקטרונית נחשבת אף היא להדברה ירוקה, משום שבדומה לה, היא אינה פוגעת בסביבה. ההדברה האלקטרונית נלחמת עם המזיקים באמצעות גלי קול הנשמעים לחרקים בלבד ומונעים את כניסתם.

אצל מי עושים הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה ניתן לעשות באופן עצמאי על ידי מדבירים מקצועיים, אולם בגלל שמוצריה הקיימים בשוק הינם מעטים, מומלץ לעשות זאת על ידי חברת הדברה מקצועית. כמו כן, במידה ומדובר בכמות גדולה של מזיקים, הדברה עצמאית לא תהיה יעילה. בשלב זה, רק הדברה מקצועית תביא לחיסולם הסופי של המזיקים ולשקט הנפשי עבור הסובבים. את ההדברה הירוקה חשוב לבצע אצל חברה עם שנות מוניטין בתחום, היות ומדובר בכל זאת במינון מסוים של חומרים כימיים. הידע והניסיון יאפשרו לחברה לבצע את ההדברה באופן בטוח, מהיר ויסודי.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp