צרו קשר 050-228-2912
News

מהן השיטות הטובות ביותר ל הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה הינה שם כללי להדברה הנלחמת במזיקים מסוגים שונים ומגוונים, כגון: מזיקים ממשפחת המעופפים, המכרסמים, הזוחלים ועוד. בשונה מההדברה הכימית, החומרים שההדברה הירוקה עושה בהם שימוש מבוססים על צמחים וחומרים טבעיים שלא מהווים מפגע לסביבה. גם במקרים בהם יש צורך בחומרים חריפים יותר לקטילת המזיקים, ההדברה הירוקה תעשה שימוש בחומרים רעלים במינון המינימאלי.

להדברה ירוקה שיטות שונות שבהן היא נלחמת במזיקים השונים. השיטות הקיימות בהדברה ירוקה הינן ממוקדת ומיועדות למזיק הספציפי שאותו מעוניינים לקטול. המאפיין את כל השיטות הוא שהן מזיקות למזיק המסוים אתו נלחמים, אך היא לא מהווה נזק לגורמים נוספים אחרים.

בין השיטות להדברה ירוקה, פופולארי מאוד השימוש בג'לים מסוגים שונים. רמת הרעילות הקיימת בג'לים אלו הינה נמוכה מאד ולא פוגעת בבני האדם. יחד עם זאת הרעילות המצויה בהם מותאמת למזיקים השונים ומביאה לקטילתם המידית. הדברה ירוקה עושה גם שימוש לא מועט במלכודות פרומון לצורך לכידת חיות שונות במקרי הצורך.

ניתן גם לבצע שיטות הדברה ירוקה באופן עצמאי בבית. כך למשל ניתן להניח נענע, רוזמרין וצמחים נוספים בפתחי הדלתות ובחלונות על מנת למנוע כניסה של מזיקים. כמו כן, ניתן להתמודד עם פרעושים באמצעות הנחת כלי המיטה נגד אור השמש המחטא אותם היטב. נגד נמלים, תיקנים ויתושים ניתן להילחם באמצעות הוספת חומץ למי השטיפה בה אנו שוטפים את הרצפות.

בגלל השיטות המגוונות חשוב שהדברה ירוקה תתבצע על ידי בעלי מקצוע מומחים ומקצועיים בתחום ההדברה בכלל ובהדברה ירוקה בפרט. רק בעלי מקצוע בעלי ניסיון וידע בהדברה ירוקה יוכלו אכן לבצע את ההדברה בצורה יעילה ומקצועית שתחזיק מעמד לאורך זמן.

כמו גם להתאים את התכשירים הקיימים לסוג המזיק הספציפי אותו מעוניינים לקטול. כמו כן חשוב לשים דגש על כך שחומרי ההדברה יהיו ידידותיים לסביבה ויעמדו בתקנים ובאישור המשרד לאיכות הסביבה ושל משרד הבריאות. זאת כחלק מהמאמץ העולמי לשמירה על איכות הסביבה והאיזון האקולוגי.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp