צרו קשר 050-228-2912
News

הדברה ירוקה היא הגדרה להדברה עם התחשבות באיכות הסביבה

המודעות לאורח חיים בריא ונכון, בשילוב המודעות ההולכת וגוברת בכל העולם בנושא איכות הסביבה, הביא למפנה גם בתחום ההדברות. אם בעבר נהגו המדבירים להשתמש בחומרים רעילים ומסוכנים המזהמים ופוגעים בסביבה הרי כיום ניתן להזמין שירותי הדברה ירוקה. ידוע כי חומרי ההדברה הכימיים מסכנים את בריאות האדם, מחלחלים למי התהום ופוגעים בשכבות האדמה. הדברה ירוקה מבוססת על חומרים איכותיים בעלי רעילות נמוכה ביותר, יעילים אף יותר מהחומרים הכימיים, והם מתפרקים בקלות ואינם מסכנים את בריאות האדם. אמנם בענפי החקלאות והתעשייה עדיין משתמשים בחומרי הדברה כימיים אך גם כאן ניתן לראות שינוי מהותי וחברות וחקלאים מעדיפים כיום שיטות הדברה ירוקות.

הדברה איכותית ללא ריח וסיכונים

חברת "ביי לג'וק ולעכבר" בהנהלת יוסי חנין מציעה לכם הדברה ירוקה, איכותית, ללא ריחות לא נעימים ובעיקר, הדברה חומרים בעלי רעילות נמוכה. יש מגוון שיטות הדברה ירוקה ואנו נדאג להתאים את הדרך הנכונה והיעילה ביותר לטיפול במזיקים השונים, לרבות מכרסמים, תיקנים, נמלים ועוד. אנו מתחייבים לפעול במקצועיות הגבוהה ביותר ולטפל באופן מושלם במזיקים מהם אתם סובלים על ידי טיפול מוקדם בשורש הבעיה. אנו מחויבים להשתמש רק בחומרי הדברה איכותיים.

מקצועיות וניסיון רב

אנו מציעים לכם שירותי הדברה מתקדמים ושיטות עבודה יעילות ואיכותיות. יש לנו את הידע והניסיון לטפל בכל המזיקים, ביניהם עכברים, טרמיטים, מעופפים למיניהם וכמובן תיקנים ונמלים. כל חומרי ההדברה בהם אנו משתמשים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומדרש הבריאות. להדברה ירוקה יתרונות רבים אך חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה, כמונו, על מנת להתאים את החומר היעיל והאיכותי ביותר לפי סוג המזיק והמקום.

הדברה ירוקה מתאימה לבתים, לחנויות, למפעלים, לחצר ולשטחים חקלאיים. החומרים בהם אנו עושים שימוש אינם פוגעים בסביבה והם נלחמים רק במזיק ממנו אתם סובלים. מחקרים בענף הוכיחו כי הדברה כימית מסוכנת וכי החשיפה לחומרים אלה עלולה לגרום למחלות קשות ואף למוות. לכן, אנו מציעים לכם שירותי הדברה ירוקה ברמה גבוהה, ללא סיכונים מיותרים. פנו אלינו עוד היום בכל שאלה ובקשה.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp