צרו קשר 050-228-2912

הדברת נמלים

הדברה נמלים

הדברה נמלים

הדברת נמלים

חברתנו מבצעת הדברת נמלים  תוך הקפדה על שמירה על איכות הסביבה.

כמובן שאנו עובדים ברישיון של משרד להגנת הסביבה 1921.

צרו קשר עוד היום לעתיד נקי ממזיקים.

"ביי לג'וק ולעכבר הדברה בטוחה לשקט הנפשי שלך"

1800-28-29-12

פעמים לא מעטות, אתם מוצאים את עצמיכם מול תופעה מוכרת, אך לא אהובה במיוחד… נמלים. הדברת נמלים אצל חברת ביי לג'וק ולעכבר תהיה השלב הבא והבחירה החכמה אותה עליכם לעשות. הדברת נמלים היא פתרון יעיל מול הנמלים הזריזות והחמקמקות העושות דרכן לכל מקום אפשרי וגורמות לנזק רב לחפים, למזון ובכלל. על מנת להבטיח הדברה מקצועית ויסודית, חשוב ש הדברת נמלים תיעשה אצלנו- המומחים בהדברת נמלים מקצועית.

מעניין לדעת כי השוטטות הבלתי פוסקת של נמלים אצלנו בבתים או במשרד, היא לצורך סיפוק מזון למלכה. שכן, הנמלים הפועלות באופן חברתי מסודר, נשלטות על ידי המלכה. מסיבה זו ועל סמך ניסיוננו ניתן לומר כי כל עוד קן הנמלים והמלכה נמצאים, תופעת הנמלים לעולם לא תבוא לקיצה. רק כאשר חברת ביי לג'וק ולעכבר תאתר עבורכם את מקום הקן והמלכה, ותשמיד אותם ביעילות תיפתר בעיית הנמלים.

אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר הדוגלים בהדברה ירוקה מציעים לכם את החומרים המתקדמים ביותר, היעלים ביותר והידידותיים לסביבה יותר. ב הדברת נמלים אנו מציעים הדברת נמלים המתבססת על ג'לים ללא רעל. הג'לים משולבים בהדברה רטובה עם "פרומון" שמושך את הנמלים אליו. הנמלים שדרכן לשאת אוכל נושאות את הפיתון ומרעילות בזה את הקן ואת המלכה. בצורה כזו הנמלים עצמן פועלות להדברה, והקן נעלם תוך זמן קצר מאד

נתקלתם בנמלים??? זקוקים למדביר מקצועי???

אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר מתמחים בהדברת נמלים, ובעלי רישיון לכך מטעם משרד הבריאות. כמו כן אנו עושים שימוש בחומרים שאושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה. כתוצאה מהניסיון הרב והידע שרכשנו בנושא ההדברה בכלל והדברה ירוקה בפרט, אנו מתחייבים להדברה מקצועית, יסודית וידידותית לסביבה, כפי שרק חברה אמינה ואיכותית יכולה להציע!.

פנו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר! צור קשר

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp