צרו קשר 050-228-2912

הדברת נמלים

הדברת נמלים

הדברת נמלים

תופעת הנמלים היא מטרידה מאד ויכולה להופיע בכל מקום בבית במרפסת בגינה או בעסק תתארו לכם יש לכם אירוע מיוחד או פשוט הזמנתם אורחים התאמצתם מאוד כל היום ואז קורה דבר לא צפוי תהלוכת נמלים בלתי פוסקת על השיש על השולחן במרפסת או בגינה מצב לא נעים בכלל ואפילו מביך בפני האורחים שלא לדבר על המפגע הבריאותי שזה גורם כאשר הנמלים מסתובבת ליד או על האוכל ומחפשות לטעום מהמאכלים שלכם המזיקים מופעים אפילו מבלי להיות מוזמנים וגורמים למפח נפש ולחוסר נעימות הופעת המזיקים היא דבר שגרתי ובימנו אנו צריכים להיות מוכנים לתופעה ולדעת איך לטפל בה בזמן לכן רצוי להדביר את המקום לפני הופעת האורחים הלא מוזמנים שמתעקשים להגיע בדיוק בזמן הכי לא מתאים אך אין סיבה לדאגה ואין צורך להשאיר אותם מבלי שהוזמנו ושימשיכו ויגדילו את הקן.

בחברתנו משתמשים להדברת נמלים בשיטה מתקדמת ובהדברה משולבת באמצעות ריסוס וג'לים עם חומרים איכותיים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה חומרים יותר ידידותיים מהחומרים שנהגו להשתמש בעבר וגורמים לנמלים לעזוב מבלי לרצות לחזור…

איך מדבירים קן נמלים?
על מנת להדביר את הנמלים צריך לבדוק איפה הקן שלהם נמצא האם הוא גלוי ואיך ניתן להגיע אליו בהקדם לעיתים קרובות הקן נמצא במקומות מסתור ולכן אנו צריכים להיות מעט סבלנים ולשים פיתיונות לנמלים שיקחו את הפיתיונות לקן בכדי שהמלכה תאכל את הפיתיון וכל הקן יחוסל במקרים מסוימים קורה גם שהריסוס מספיק ומחסל את הקן ואז הפיתיונות הם רק למקרה ויגיע קן נוסף.

הדברת נמלים היא פתרון יעיל מול הנמלים הזריזות והחמקמקות העושות דרכן לכל מקום אפשרי וגורמות לנזק לסביבה. מעניין לדעת כי השוטטות הבלתי פוסקת של נמלים אצלנו בבתים או במשרד, היא לצורך סיפוק מזון למלכה. שכן, הנמלים הפועלות באופן חברתי מסודר, נשלטות על ידי המלכה. מסיבה זו ועל סמך ניסיוננו ניתן לומר כי כל עוד קן הנמלים והמלכה נמצאים, תופעת הנמלים לעולם לא תבוא לקיצה. רק כאשר נאתר עבורכם את מקום הקן ונטפל ביעילות על מנת לפתור את בעיית הנמלים.

הדברת נמלים אצל חברת ביי לג'וק ולעכבר תהיה השלב הבא והבחירה החכמה אותה עליכם לעשות על מנת להבטיח הדברה מקצועית ויסודית, חשוב שהדברת נמלים תעשו אצל המומחים בהדברת נמלים מקצועית עם אחריות בכתב.

נמאס לכם מהנמלים??? זקוקים למדביר מקצועי??? 050-2282912

בחברתנו מתמחים בהדברת נמלים, ובעלי רישיון לכך מטעם המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן אנו עושים שימוש בחומרים שאושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה. כתוצאה מהניסיון הרב והידע שרכשנו בנושא ההדברה בכלל והדברה ירוקה בפרט, אנו מתחייבים להדברה מקצועית, יסודית וידידותית לסביבה, כפי שרק חברה אמינה ואיכותית יכולה להציע!.

פנו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר! צור קשר

איך למנוע מנמלים להגיע?
יש לדאוג לא להשאיר אוכל שתייה דברי מתיקה או פירורים בחוץ ולשמור על הניקיון בסביבתנו  יש לסגור סדקים באזור המטבח האמבטיה.
חברתנו מבצעת הדברת נמלים  תוך הקפדה על שמירה של איכות הסביבה.

כמובן שאנו עובדים ברישיון של המשרד להגנת הסביבה 1921.

צרו קשר עוד היום לעתיד נקי ממזיקים.

בטרם תחילת ביצוע ההדברה בביתכם, תדרשו מהמדביר להציג בפניכם רישיון הדברה בתוקף!

מחיר להדברת נמלים לדירה כולל תוספת ג’ל משתנה בהתאם לגודל הנכס וסוג המזיק צרו איתנו קשר להצעת מחיר מחירים ללא תחרות כולל אחריות.

אז השנה לא מתפשרים ועושים הדברה אצל המומחים… 

"ביי לג'וק ולעכבר הדברה בטוחה לשקט הנפשי שלך"

1800-28-29-12 / 050-2282912

Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support