צרו קשר 050-228-2912

הדברת עש הבגדים

הדברת עש הבגדים

ראיתם חורים וסימני כרסום על הבגד? סביר להניח שנתקלתם כעת בתופעה יוצאת דופן של עש הבגד. כל שעליכם לעשות, מעבר לתיקון הבגד במידת האפשר, הוא לפנות לחברת ביי לג'וק ולעכבר להדברת בגדים מקצועית.

 

סימנים נוספים לזיהוי זחל העש המצריכים הדברת בגדים הם: סיבים פרומים בבגד לעומת חורים עבים הנשארים בשלימותם. במידה ומדובר בעש הבגד תוכלו להבחין בפרפרי עש  בצבים שונים: גולם, זחל ונרתיק בעודם חיים או מתים. ניתן למצוא אותם בקפלי הבגדים, באזורים הפנימיים של ארון הבגדים או גם בפינות הארון או התקרה. הסיבה העיקרית שבגללה זחלי העש פורמים את הבגדים היא מכיוון שהם ניזונים מצמר, משי וכותנה ומייצרים באמצעותם נרתיקי הסוואה ומסתור מצוינים.

 

לאחר שזיהיתם שאכן מדובר בעש הבגד, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת ביי לג'וק ולעכבר. אנו מנוסים בתחום ונפעל להדברת בגדים בכמה אמצעים משולבים. בין האמצעים, אנו עושים שימוש ב: מלכודות פרומון המיועדות ללכידת פרפרי העש ולמניעת התפתחותו. כמו כן אנו מפזרים אבוקות עשן שהן מוגבלות, אך יכולות לחדור טוב לכל מקום ולקטול את העש ביעילות ובמקצועיות. כמו כן אנו מבצעים ריסוס של הארון בחומרים ידידותיים לסביבה.

 

לצורך השלמת הריסוס שלנו ולמנוע את התפשטות נוספת של עש הבגד, פעלו בעקביות על פי הצעדים הבאים: הימנעו מאחסון בגדים משומשים שלא כובסו, אווררו אחת לכמה חודשים את הבגדים שבארון וחשפו אותם לאור השמש. ניתן להשתמש גם בשואב אבק בניקיון הארונות. אנו ממליצים גם שימוש במלכודות עש הלוכדות את פרפרי העש וטבליות נפתלין. אולם בשני המקרים פעולת ההדברה היא חלקית ומוגבלת ולא מונעת את התופעה לגמרי. רק כאשר מבצעים הדברת בגדים אצל חברת ביי לג'וק ולעכבר יכולה להבטיח חיסול סופי של עש הבגד, ולמנוע את הופעתו בעתיד לטווח זמן ארוך ביותר. 

 

נתקלתם בעש הבגד???

 

 זקוקים למדביר מקצועי???

 

התקשרו עכשיו!!!

 

אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר אומרים ביי, שלום ולא להתראות לכל סוגי המזיקים!!!

 

אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר מתמחים בהדברת בגדים, ובעלי רישיון לכך מטעם משרד הבריאות. כתוצאה מהניסיון הרב והידע שרכשנו בנושא ההדברה בכלל והדברה ירוקה בפרט, אנו מתחייבים להדברה מקצועית, יסודית וידידותית לסביבה!

 

פנו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר, כפי שרק חברה אמינה ואיכותית יכולה להציע!

 

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp