צרו קשר 050-228-2912

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר מתמחים במתן שירות הדברת פרעושים, ובעלי רישיון מוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה מס היתר 1921. כמו כן אנו משתמשים בחומרים שאושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה. אנו מתחייבים להדברה מקצועית כתוצאה מהניסיון הרב והידע שרכשנו בנושא הדברת הפרעושים, אנו מתחייבים להדברה מקצועית, יסודית וידידותית לסביבה, כפי שחברה אמינה ואיכותית יכולה להציע!

בסיום כל הדברת פרעושים יקבל הלקוח אחריות בכתב.

הדברת פרעושים- ביי לג'וק ולעכבר – הדברה בטוחה בשביל השקט הנפשי שלך.

צרו קשר עוד היום אנו פה בשבילכם לכל שאלה, ייעוץ או הזמנה.

1800-28-29-12 מענה זמין 24/7 או כמובן ליצור קשר דרך האתר שלנו

 הדברת פרעושים-מדביר מוסמך

במידה ויש לכם חיית מחמד, נושא הפרעושים מוכר לכם וגם להם… בין אם מדובר בכלב, ובין אם מדובר בחתול, עולה בשלב מסוים צורך דחוף בהדברת פרעושים. הדחיפות להדברת הפרעושים היא בעיקר בגלל המטרד שהם גורמים לחיות ולבני האדם עקיצות שמלווה בגירוד הגוף, נפיחות ופצעים שחוזרים ונשנים. חמור מכך, פרעושים דרך העקיצות שלהם מעבירים מחלות ומעוררים אלרגיות. במקרים כאלו הדברת פרעושים על ידי מדביר מקצועי ומוסמך אינה רק בכדי לסלק מטרד, אלא מטרתה העיקרית היא בכדי למנוע נזקים בריאותיים מחיות המחמד ומבני הבית.

הכנת הבית להדברת פרעושים

אם החלטתם לשכור שירות הדברת פרעושים אצל חברת ביי לג'וק ולעכבר, עליכם להתכונן לכך מראש.

יש לשאוב בעזרת שואב אבק את המיטות, המזרנים, הספות והשטיחים ואת כל המקומות בהם נוהגים חיות המחמד שלכם לישון או לשחק. לאחר שאיבה יסודית, יש להשמיד את השקית אותה שאבתם. בנוסף הרחיקו את הפרעושים מחיית המחמד שלכם באמצעים שונים כגון: רחיצה ואמפולות המיועדות להרחקת הפרעושים.

לאחר ההכנות המקדימות שתעשו לצורך הדברת הפרעושים, אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר נבצע עבורכם את ההדברה על הצד הטוב ביותר, הכוללת ריסוס בכל חלקי הבית באמצעות חומר שעוצר גדילה ומונע מהם להתפתח.

אנו בחברת ביי לג'וק ולעכבר שותפים במאמץ העולמי לשמירה על איכות הסביבה,  אנו מקפידים שחומרי ההדברה בהם אנו משתמשים יהיו מאושרים על ידי המשרד לאיכות לסביבה. חומרים אלה הם בטיחותיים לאדם ולחיות הבית, כך שהחיות יכולות לשוב לאחר ההדברה ולהיות בבית.

מגוון פתרונות מתקדמים להדברת פרעושים.
מחירי להדברה לפרעושים משתנה בהתאם לגודל הנכס וסוג המזיק. צרו איתנו קשר להצעת מחיר. מחירים ללא תחרות כולל אחריות!

1800-28-29-12 / 050-2282912

אז השנה לא מתפשרים ועושים הדברה אצל המומחים… 

"ביי לג'וק ולעכבר הדברה בטוחה לשקט הנפשי שלך"

1800-28-29-12 / 050-2282912

Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support