צרו קשר 050-228-2912
News

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה

הפתרון לבעיות המגעילות, העוקצות והמעצבנות שלך מעולם לא היה קרוב יותר, ביי לג'וק ולעכבר היא חברת הדברה וותיקה ומנוסה הזמינה עבורך עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. בעזרת צוות של מדבירים מקצועיים, שהנם בעלי היתר לבצע מגוון של שיטות הדברה, ביכולתנו להעמיד לרשותך את פתרונות ההדברה הנכונים ביותר עבורך. המומחים שלנו דוגלים בהדברה ירוקה אשר לא מסכנת בני אדם וחיות מחמד – והיא אינה פוגעת באיכות הסביבה, בניגוד להדברה הכימית אשר יכולה להיות אף מסוכנת בידיים הלא נכונות.

ביי לג'וק ולעכבר נוסדה בשנת 2001, אנו מתמחים בהדברת כל סוגי המזיקים ובהדברת פשפש המיטה בפרט – ומציעים ייעוץ טלפוני, כמו גם מגוון רחב של שירותי הדברה נוספים לבתים פרטיים ועסקים בטלפון 1-800-28-29-12 או 050-228-2912. אנו זמינים תמיד, כך שלך נשאר רק ליצור עמנו קשר כעת ולהגיד 'שלום ולא להתראות' למזיקים!

מהלך חיי פשפש המיטה

נתחיל במעט רקע שכדאי להכיר. פשפש המיטה עובר שלושה שלבים במהלך חייו:

  1. שלב הביצה
  2. פשפש צעיר (נימפה)
  3. פשפש בוגר

הפשפש מעדיף אזור מחייה חמים בעל גישה קלה למקור דם זמין ולכן המיטה היא אזור המחייה הנפוץ ביותר שלו. הפשפש ניזון מדם אשר הוא מוצץ מכל יצור חי אשר נצא בקרבתו ובתקופת בגרותה, מטילה נקבת הפשפש ביצי פשפשים הממשיכות ומגבירות את המטרד. הביצים יכולות לשרוד תקופה ארוכה מאוד מבלי לבקוע ורק כאשר הטמפרטורה מתאימה, יבקע הפשפש ויתחיל לקפץ במטרה למצוא מקורות דם. נקבת הפשפש מסוגלת להטיל כמה מאות ביצים במהלך חייה ובנקודה זו כדאי לציין כי הדברת פשפש המיטה היא הדרך האפקטיבית היחידה להיפטר מהפשפשים במהירות ויסודיות.

השפעת פשפש המיטה על האדם

פשפש המיטה יכול למצוא את דרכו אל מיטתך במגוון דרכים, בין היתר באמצעות בעלי חיים בעלי פרווה כגון חולדות ועכברים, חיית המחמד שלך או כל בעל חיים אחר אשר נכנס לביתך. פשפש המיטה אינו מעביר מחלות לבני אדם והנזק המובהק ביותר שהוא גורם לו הנו גירוי ופצעים בעור כתוצאה מהעקיצות שלו. מעבר לאי הנעימות הכרוכה בלהיעקץ בכל לילה ולפגיעה באיכות השינה, פשפש המיטה מתרבה בקצב מהיר והוא חי בקבוצות, וכך טיפול מאוחר יכול להביא אותך למצב בו יהיה עלייך להיפטר מהמיטה, המזרן או הספה שלך. במקביל, בהינתן מספיק זמן, מכיוון והפשפש יכול לשרוד שבועות ואף חודשים ללא אוכל, קבוצות הולכות וגדלות של פשפש המיטה יכולות להסתתר בין קירות הבית, מתחת לשטיחים וכדומה.

על כן, רצוי לבצע את ההדברה בצורה מקצועית, לאחר למידה של תכונות הפשפש ורק בעזרת חומרי הדברה שלא יציבו אותך או את בני ביתך בסכנה, כאשר הדברת פשפש המיטה תוודא ששום פשפש המנסה להיזון מדמך לא ימתין לך בתוך המזרן או בין קירות ביתך.

הדברת פשפש המיטה – בידי המקצוענים בלבד

בבואנו להתמודד עם המזיקים, כדאי להביא בחשבון כי הדברת פשפש המיטה חייבת להתבצע אך ורק על ידי מומחים בעלי היתר של המשרד להגנת הסביבה. אם ברצונך לקבל פרטים נוספים מאת אנשי מקצוע מוסמכים, נשמח לספק ייעוץ ומידע שיעזרו לך לקבל החלטה בעיניים פקוחות. כל שעליך לעשות הוא להתקשר לטלפון 1-800-28-29-12 או להשאיר פרטים באתר ממש עכשיו – ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי כדי לסייע לך להיפטר מן הפשפשים במהרה!

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp