צרו קשר 050-228-2912
News

10 דברים שחשוב לדעת על הדברה ירוקה

1. הדברה ירוקה אינה פחות יעילה מאשר הדברה כימית. משך שנים רבות רווחה בקרב רבים הטענה כי ההדברה הכימית היא ההדברה היעילה ביותר מול כל סוגי המזיקים. בשנים האחרונות, טענה זו הולכת ושוכחת בעקבות הניסיון בשטח שמוכיח שוב ושוב כי ההדברה הירוקה מועילה בהחלט למיגור המזיקים.

2. הדברה ירוקה מתבססת על צמחיים טבעיים שהם ידידותיים לסביבה, ואינה עושה שימוש בחומרים כימיקליים.

3. הדברה ירוקה שומרת על איכות החיים והסביבה ומהווה נזק רק למזיק הספציפי אתו היא נלחמת. גם כאשר הדבר ירוקה עושה שימוש בחומרים רעילים הם במינון נמוך מאד ומתפרקים במהירות.

4. הדברה ירוקה היא שם כולל למגוון שיטות הדברה המתאימות לכל מזיק באופן ספציפי.

5. הדברה ירוקה מתאימה לאוכלוסיות רגישות כמו: קשישים, תינוקות, נשים בהריון וחיות מחמד. גם אם הללו ייחשפו להדברה, לא יירגם להם נזק, בשונה מהדברה כימית.

6. הדברה ירוקה אינה מצריכה יציאה מהבית היות והיא אינה מהווה סיכון ואינה מזיקה לבריאותם של בני אדם ובעלי חיות.

7. הדברה ירוקה היא שם כולל למגוון שיטות הדברה שונות הנעשות בצורה ירוקה. לדוגמא: שימוש בג'לים מסוגים שונים, מלכודות ועוד.

8. הדברה ירוקה יקרה יותר מההדברה הכימית, אולם היא מסוג הדברים שמומלץ להשקיע בהם כספית, מאשר לשלם עליהם בבריאות.

9. ניתן לפעול בשיטת הדברה הירוקה באופן עצמאי במקרים בהם המזיקים אינם במינון גבוה. לדוגמא: שטיפת רצפות עם חומץ לקטילת לג'וקים, שקיות מים על החלונות למניעת כניסת יתושים וכיוצא בזה.

10. הדברה ירוקה מצריכה ידע רב ומומחיות בתחום. כאשר ניגשים לבחירת מדביר יש לברר כי בידו רישיון משרד הבריאות המאשר על מומחיותו בהדברה ירוקה. אין ללכת שולל אחר חברות שונות שמצהירות כי הן ירוקות, כי בפועל קיימות חברות המשתמשות אף בחומרי הדברה רעילים המסוכנים לסביבה. כאשר בוחרים באנשי מקצוע המתמחים בנושא, הם ידעו לאתר את המזיק, להתאים עבורו את החומרים הנכונים לקטילתו ולפעול ביעילות לשם כך.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat זמינים ב WhatsApp